فصل نت بال آنها آغاز شد و مشکلی ندارد ، آسیب دیدگی زانوی آنها خوب شده بود بنابراین آماده بودند تا آن را بررسی کنند. اعتماد به نفس آنها بالا بود ، نگرش آنها باعث ایجاد تمرکز در آنها می شد ، آنها آماده بودند که به دنیایی که از دست داده بودند قدم بگذارند ، اما آیا آن جهان از طرف خودشان آماده بود تا آن زمان کشف شود. توان روحی و جسمی را برای عبور از موانعی که در برابر آنها قرار دارد ، پزشک کنید. زمان نشان می دهد که آیا شما تکالیف خود را به خوبی انجام داده اید یا خیر.

این یک فشار متفاوت از مردم را به یک پیمانکار ساختمان ضروری می کند. من در حال ملاقات یا زنجیره های ملی شرکت های ساختمانی نیستم. شما برنامه ها را می دانید. من در مورد پیمانکار  دکوراسیون داخلی منزل   ساختمان زادگاه صحبت می کنم. اگر لیست زیر درست نیست به من بگویید.

برنامه ریزی فضا – مبلمان خود را به اندازه مقیاس بیندازید تا اطمینان حاصل شود که همه چیز در جای مناسب قرار گرفته است. عرض ، عمق (جلو به عقب) و بلند هر مبلمان را اندازه بگیرید. اتاق خود را روی کاغذ گرافیکی 1/4 “با هر مربع برابر با 1 پیاده روی بکشید. حتما درها و پنجره ها را تعیین کنید. برای تغییر مقیاس مبلمان ، می توانید برش های جداگانه ای ایجاد کنید. برش ها را به اطراف منتقل کنید و از آنچه که هستید لذت ببرید احتمالاً احساس بهترین طرح ممکن است. باز هم ، من یک بررسی خوب می گیرم تا مطمئن شوم که بهترین روش برای انجام این کار چیست. اشتباهات در طراحی داخلی بزرگ است ، بنابراین شما می خواهید برای فکر کردن قابل استفاده است و بهترین راه حل است. شاید مبلمان زاویه دار را امتحان کنید تا pizazz را با یک rm خسته کننده اضافه کنید. سعی کنید بیرون از بسته فکر کنید.

شما به معنای واقعی کلمه می توانید صدها دلار پس انداز کنید که قطعاً برخی از این پیمانکاران فرعی را از بین می برد. شما نیاز به یک مجموعه دقیق دارید که می توانید نقشه های ساختمان را بازسازی کنید ، بنابراین می توانید ببینید چه چیزی در این کار وجود دارد و آیا شما به طور اساسی خودتان این کار را انجام می دهید.

گاهی اوقات ، در سراسر جهان نوعی از رستوران شماست که طراحی داخلی را از من تعریف می کند. به عنوان مثال اگر یک رستوران چینی دارید ، ممکن است بخواهید با داشتن تم چینی به آن فکر کنید. در غیر این صورت ، احساس اصالت نخواهد کرد و بنابراین تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

آنها یک ساختمان اداری فعلی را بازسازی می کنند یا در کارخانه خود ساخته می شوند. با کابین های استخدام شده می توانید نصب و راه اندازی تمام خطوط آب و شیر آب و همچنین مشکلات موجود در ساختمان را انجام دهید. ممکن است یک پیمانکار برای نقاشی به اندازه مناسب استخدام شود.

اینها مواردی است که شما باید هنگام پیدا کردن پیمانکار خود انجام دهید. شما باید مهارت های آنها را بدانید. باید بدانید که کار دقیقاً همان چیزی است که آنها شارژ می کنند. شما باید واژگان را تنظیم کنید. آخر از همه ، ممکن است بخواهید بدانید که دارای مجوز و بیمه هستند و همچنین ببینید چه کارهایی برای سایر مشتریان انجام شده است.